Etkinlikler

 • Hande Hanım

  Madam Suare

  Belki onu tanıyorsunuz, belki birine benzetiyorsunuz, belki de bir yerden hatırladınız ama tam çıkartamıyorsunuz. Hadi bu gidişe bir son verelim. "Çok da Fifi Hatunlar Stand Up" ekibinin bir üyesi olan Hande Hanım,bu kez tek kişilik gösterisi “Madam Suare” ile sahnede! Gelin kendisiyle yakinen tanışın. İnşallah seversiniz. Pek mutlu olur. 

 • Meltem Parlak

  Stand-up

  Hatunlar Stand-up Çok da Fifi ekibinden oyuncu, yazar, temiz kalpli Meltem Parlak, “Evlenecek miyiz?” isimli tek kişilik gösterisi ile sizlerle. Yani ben. Çünkü bu tanıtım yazısını yazan da benim. Haydi, gelin hep beraber gülelim, muhakkak bekliyorum.

 • Neşet Ruacan Band Ft.

  Yahya Dai&Burak Dursun

  Neşet Ruacan Band’in bu performansında sahnede caz müziğin önde gelen isimlerinden, Yahya Dai’yi saksafonda ve Şenova Ülker'i trompette izleyeceksiniz. 

   

 • Totem Doğaçlama

  GÖSTERİ

  "Tamamı seyircilerden alınan yönelimler doğrultusunda o ana özel oynanan birbirinden eğlenceli ve sürprizlerle dolu doğaçlama oyunlarla doyasıya gülmek ve bütün haftanın yorgunluğunu atmak için sizleri bekliyoruz."

   

 • müzik kutusu

  45'lik gecesi

  Eski 45'lik şarkıları dinleyerek başlayacak, ardından geceye özel bir orkestrayla devam edeceksiniz.

  Günün tüm etkinliklerine kombine bilet ile katılabilirsiniz!

 • Arda Gülyan Band

  80'ler 90'lar

  Eski 45'lik şarkıları dinleyerek başlayacağınız ve hemen ardından 80’ler - 90’ların unutulmaz ve en güzel şarkılarından oluşan repertuarıyla 5 değerli müzisyenden oluşan Arda Gülyan Band akustik canlı performansıyla, geçmişe yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

  Kombine bilet alarak günün diğer etkinliklerine katılabilirsiniz.